F5 Teknoloji 24 SaatF5 Teknoloji istanbul Srn4000 nvr kayıt cihazı basit kullanım özelliği ile birlikte kaliteli bir işlem sunan srn4000 nvr kayıt cihazı günümüzde maksimum tercih edilen alternatifler içinde yer alıyor. bununla birlikte çok çıkışlı kamera ve encoder desteği, basit kamera kurulum özelliği ile beraber Linux işletim sisteminin yanı sıra Vega ve HDMı monitör çıkışı kapsamında tam olarak uzman bir kullanım imkanı sağlıyor. bununla beraber çok aşırı uygun fiyatlar altında çok sayıda farklı alanda kullanım imkanını da beraberinde getiriyor.
Dijital kayıt cihazı (DVR), videonun toplanması, raporlanması ve arşivlenmesi için hususi bir bilgisayarı temsil eder. Yedekleme çoğu halde bilgisayar "sabit" disklerde yapılıyor. Konfigürasyona bağlı olarak, çoğunlukta 4, 8, 9 yahut 16 gelen televizyon kanalı için sunulan DVR-ler, 1'den 16'ya kadar kamera (32 ve 64 kamera için olanlar dahil) sunabilir. Kayıt cihazının seçiminde en mühim parametre "kayıt hızı" dır. Tek bir kanalın (bir kamera) kayıt hızı saniyede 15 kareden azsa, bilginin bir parçası kaybolduğunda resmin yırtılmış olduğunu hissedebilirsiniz. çoğu durumda bu, sistemler, denetim işyeri binaları veya yavaş işlemler içeren öteki nesneler için bir sorun oluşturmaz. lakin güvenlik seviyesi yüksek nesneler için, gerçek zamanlı DVR'ler (gerçek zamanlı şekilde çalışan) kullanılmalıdır.

Son senelerde elde edilen büyük popülerlik sözde Stand alone DVR'ler. Güvenlik dedektörlerinin ve çeşitli çıkış cihazlarının (örnek olarak, sirenler, vericiler, herhangi bir alarm olayının telefonla bildirilmesi için çeviriciler, öteki engelleme cihazları vb.) Dahil edilmesine izin verilir. Böylece, % entegre bir güvenlik sistemi elde edilir. Bunlar bunun gibi DVR'ler, çoğu gün arasında srn 4000 nvr kayıt insanların olmadığı konutlar, depolar ve ya diğer yapılar için epey bir rahattır. Kaydedilen bilgilerin gözden geçirilmesi ınternet üzerinden uzaktan gerçekleştirilebilir.

başka bir DVR türü bilgisayar tabanlı DVR'dir. cazibe kartı PC'ye yerleştirilir ve bir DVR srn 4000 nvr kayıt cihazı biçimine gelir. çoğu durumda, bilgisayarın kaynakları sadece kaydedilen bilgilerin dijitalleştirilmesi ve depolanması için kullanılır. Bu tür bir bilgisayarın ınternet üstünde öteki amaçlarla kullanılması önerilmez, çünkü sistemin güvenilirliğini düşürmüştür.

çoğu çağdaş kaydedici şu anda NVR (ağ kaydediciler). Ya bir cihaz yada sanal (yazılım) şeklinde olabilirler. NVR, ıP kameralar ve WEB sunucusundan bilgi toplar ve işler. NVR'ler gerçek zamanlı olağanüstü görüntü kalitesi, esnek konfigürasyon, uzaktan kumanda sağlar. Büyük merkezi ve / ya da dağıtılmış video kontrol sistemleri kendi yardımlarıyla oluşturulabilir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “F5 Teknoloji 24 Saat”

Leave a Reply

Gravatar